با توجه به آنکه جلب رضایت مشتریان اولین و مهم‌ترین دستاورد و هدف مجموعه کارتینو می‌باشد قوانین و مقرراتی جهت ایجاد چارچوب در راستای مشتری مداری تعریف شده است. عمل به این قوانین موجب افزایش رضایت مشتریان، جلب اعتماد آن‌ها و  مهم‌تر از آن ایجاد حس تجربه‌ای دل‌نشین برای شما عضو عزیز خانواده کارتینو خواهد شد.
هر آنچه ببه عنوان قوانین کارتینو تعریف شده است در این صفحه آمده است و خرید از کارتینو به منزله قبول این قوانین می‌باشد.
تاریخ بروزرسانی قوانین: ۱۶ اسفند‌ماه ۱۴۰۰

۱. قیمت تعریف شده برای محصولات کارتینو بر اساس مواد اولیه و خدمات قابل ارائه تعریف شده است. مجموعه کارتینو بر اساس شرایط و حتی جشنواره‌های فروش حق تغییر قیمت‌ کارت‌ها را خواهد داشت و این موضوع هیچ حقی برای درخواست عودت وجه و یا اعتراض جهت خریداران قبلی ایجاد نخواهد کرد.

۲. لغو سفارش و عودت وجه تا قبل از صدور کارت امکان پذیر بوده و شما می‌توانید درخواست لغو سفارش خود را داشته باشید. جهت سهولت در فرایند عودت وجه فرم اینجا کلیک کنید و فرم مربوط به لغو سفارش را تکمیل نمایید.
لغو سفارش بعد از این مدت فقط در صورتی امکان پذیر است که خدمات مورد انتظار خریداران توسط مجموعه کارتینو بر اساس ویژگی های بیان شده ارائه نشود. در راستای این موضوع با شماره مجموعه به شماره 02191307530 تماس بگیرد و مورد را با کارشناس مربوطه در میان بگذارید تا. راهنمایی لازم به شما ارائه شود.

۳. زمان آماده‌سازی محصولات کارتینو بر اساس تعداد سفارشات، تعطیلات رسمی و شرایط کلی کشور تعیین خواهد شد. شما بعد از سفارش می‌توانید این موضوع را از طریق تماس و یا سامانه چت آنلاین سایت مطلع شوید ولی به طور کلی در صورت عدم رخداد حوادث خاص و پیش‌بینی نشده این زمان بیش از ۷ روز کاری نخواهد بود. زمان ارسال کارت توسط پست، پیک و دیگر راهکارهای ارسال به این زمان افزوده خواهد شد.

۴. در صورت وقوع اشتباه، اگر این اشتباه از سمت مجموعه کارتینو شامل ارسال اشتباه کارت و یا اشکال در چاپ باشد، ضمن هماهنگی با پشتیبانی کارت را مرجوع کرده تا نسبت به ارسال و اصلاح کارت به صورت رایگان از سمت مجموعه کارتینو اقدام شود. بدیهی است که اشتباه از سمت خریدار بر عهده مجموعه نبوده و اصلاحات احتمالی با دریافت هزینه امکان پذیر خواهد بود.

۵. اگرچه اطلاعات داخل محصولات کارتینو قبل از انتشار توسط کارشناسان بررسی خواهد شد، اما با توجه به آنکه افراد امکان درج شماره و اطلاع شخص دیگری در کارت خود دارند هیچگونه مسئولیتی متوجه مجموعه کارتینو نخواهد بود.

۶. به طور کلی از آنجایی که اطلاعات کاربران بر بستر سایت کارتینو قرار خواهد گرفت، ممکن است اطلاعات شما در موتور های جستجوگر مانند گوگل ایندکس شود، لذا در صورتیکه قصد دارید اطلاعات شما به صورت ایندکس شده نباشد حتما این موضوع را به اطلاع کارشناسان برسانید. در صورت عدم اطلاع خریدار، این موضوع بلامانع در نظر گرفته می‌شود و مسئولیتی برای مجموعه کارتینو ایجاد نمی‌کند.

۷. معیار مجموعه برای صدور کارت‌ها اطلاعاتی می‌باشد که در سایت ثبت شده است، لذا ثبت سفارش از راهکار‌های دیگر مانند دایرکت، ارسال اطلاعات در تلگرام و … پیشنهاد نمی‌شود. با توجه به آنکه تغییر اطلاعات در راهکار‌های اعلامی وجود دارد و امکان تایید اطلاعات در صورت تغییر و یا پاک شدن وجود ندارد، اشتباهات احتمالی به عهده خریدار می‌باشد.