این کارت کمکت می‌کنه تا با قراردادن اطلاعاتت مثل اسم،لوگو،رزومه،شماره تماس، لوکیشین و آدرس شبکه‌های اجتماعیت خودت رو به بهترین و حرفه‌ای ترین حالت ممکن به مخاطبانت معرفی کنی.

برای ثبت‌نام کافیه از طریق دکمه ثبت سفارش در منوی بالایی سایت اقدام کنید و یا می‌تونید از طریق دایرکت و یا تلگرام سفارش خودتون رو ثبت کنید.

برای اسکن کردن QR CODE با همه‌ی گوشی‌ها از طریق دوربین یا اپلیکیشن‌های اسکنر قابل استفادست و قابلیت NFC روی اکثر گوشی‌هایی کی طی ۶سال اخیر تولید شده کار می‌کنه شما میتونید لیست گوشی‌هایی که این قابلیت رو دارن رو از تو سایت ببینید.
برای مشاهده لیست گوشی‌ها اینجا کلیک کنید.

به طور کلی نیاز به اپلیکیشن نداره، ولی برای اسکن QR Code روی بعضی از گوشی‌‌ها نیاز به برنامه اسکنر هست که از لینک زیر ‌میتونید دانلود کنید.

دانلود برای گوشی‌های اندروید

دانلود برای آیفون

بله، کارشناسان کارتینو هر روز به غیر از روز‌های تعطیل از ساعت ۱۰ صبح الی ۶ بعد از ظهر پاسخگوی شما هستند.

آماده‌سازی کارت حدود ۳ روز کاری و ارسالش بین ۳ تا ۵ روز کاری زمان می‌بره و حدودا یک هفته بعد از ثبت سفارش کارت به دستتون می‌رسه.

شما میتونید از بین طرح‌های موجود در سایت انتخاب کنید و یا طرح سفارشی خودتون رو از طریق قسمت سفارش برای ما ارسال کنید تا طرح سفارشی شما اجرا شود سفارش بدید.
ضمنا در طرح‌های موجود در سایت شما اسم و تصویر(یا لوگو) خودتون رو می‌تونید قرار بدید.

بله شما در هر زمان و به هر تعداد دفعاتی میتونید اطلاعات خودتون رو ویرایش کنید.

بعد از ویرایش اطلاعات کارت، نیاز به تایید کارشناسان کارتینو می‌باشد، تا زمان تایید روزانه کارت ها که ساعت ۵ بعد از ظهر می‌باشد،‌ کارت شما ممکن است از دسترس خارج شود.

شما میتونید از طریق تماس و یا واتس اپ به شماره ۰۲۱۹۱۳۰۷۵۳۰ و یا ایدی تلگرام thecartino و یا حتی دایرکت به ایدی thecartino در اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.