لینک هوشمند | کارتینو
لینک هوشمند کارتینو

ارائه همه راهکار‌های تماسی و ارتباطی به مخاطبین همیشه چالش بزرگی برای افراد و دارندگان کسب‌و‌کارها بوده و هست. به کمک لینک هوشمند کارتینو شما می توانید همه موراد مورد نیاز خود را در قالب یک لینک برای مخاطبینتان ارسال کنید و یا با قرار دادن در شبکه‌های اجتماعی خود ارتباط و فروش خود را چند برابر کنید.
شما می‌تونید همه تلفن‌ها، شبکه‌های اجتماعی، موقعیت مکانی و بسیاری موارد دیگه را به سادگی و در عرض چند دقیقه در لینک هوشمند خود قرار دهید و سپس از آن به راحتی استفاده کنید.

تحویل در کمتر از دو دقیقه!جهت دریافت لینک هوشمند خود فقط کافیست دو دقیقه فرصت بگذارید و هر آنچه نیاز دارید را در لینک هوشمند خود قرار دهید

لینک هوشمند کارتینو در واقع یک کارت ویزیت آنلاینه که اگر شما مخاطبین حضوری ندارید و یا صرفا می‌خواهید اطلاعات خود را یک‌جا به مخاطبینتان ارايه دهید بهترین، سریع‌ترین و مناسب‌ترین راهکار برای شماست.
با یک تیر دو نشان بزنید!علاوه بر لینک هوشمند، شما QR Code اختصاصی خودتون رو هم دریافت می‌کنید که می‌تویند در صورت نیاز از آن هم استفاده کنید.

کارت هوشمند | کارتینو
اگر نیاز به کارت ویزیت فیزیکی دارید قطعا پیشنهاد ما به شما کارت ویزیت هوشمند کارتینو هست که علاوه بر لینک کارت ویزیت مادام‌العمر هم دریافت خواهید کرد.
اطلاعات بیشتر

ثبت سفارش لینک هوشمند

لطفا جهت ثبت سفارش موارد زیر را تکمیل نمایید.

مبلغ قابل پرداخت
69/000تومان
اطلاعات داخل لینک هوشمند شما پس از پرداخت و از طریق پنل کاربری ثبت خواهد شد.
Frequency Questions

سوال‌های پر تکرار شما

مشتریان خوشحال ما درباره کارتینو چه میگویند!

خلاصه‌ای از کارتینو

کارتینو در سال ۱۳۹۸ با هدف بهبود ارتباطات در کسب و کارها و همچنین اجتماع شروع به فعالیت کرده و حال در پلتفرم جدید با قابلیت ها متعدد در خدمت شماست. تلاش مجموعه کارتینو بر حضور پر رنگ تر و قوی تر در حوزه‌های تبلیغات کسب و کار‌ها می‌باشد.

تمامی حقوق این‌ سایت برای کارتینو محفوظ است.