Terms

قوانین و‌ مقررات

توجه داشته باشید که ثبت نام و یا ثبت سفارش شما در این سایت به منزله تایید قوانین و مقررات می‌باشد

با توجه به آنکه جلب رضایت مشتریان اولین و مهم‌ترین دستاورد و هدف مجموعه کارتینو می‌باشد قوانین و مقرراتی جهت ایجاد چارچوب در راستای مشتری مداری تعریف شده است. عمل به این قوانین موجب افزایش رضایت مشتریان، جلب اعتماد آن‌ها و مهم‌تر از آن ایجاد حس تجربه‌ای دل‌نشین برای شما عضو عزیز خانواده کارتینو خواهد شد.

۱. قیمت تعریف شده برای محصولات کارتینو بر اساس مواد اولیه و خدمات قابل ارائه تعریف شده است. مجموعه کارتینو بر اساس شرایط و حتی جشنواره‌های فروش حق تغییر قیمت‌ کارت‌ها را خواهد داشت و این موضوع هیچ حقی برای درخواست عودت وجه و یا اعتراض جهت خریداران قبلی ایجاد نخواهد کرد.
۲. لغو سفارش و عودت وجه فقط در صورتی امکان پذیر است که خدمات مورد انتظار خریداران توسط مجموعه کارتینو بر اساس ویژگی های بیان شده ارائه نشود. در راستای این موضوع با شماره مجموعه به شماره ۰۲۱۹۱۳۰۷۵۳۰ تماس بگیرد و مورد را با کارشناس مربوطه در میان بگذارید تا راهنمایی لازم به شما ارائه شود.
۳. زمان آماده‌سازی محصولات کارتینو بر اساس تعداد سفارشات، تعطیلات رسمی و شرایط کلی کشور تعیین خواهد شد. شما بعد از سفارش می‌توانید با مراجعه به پنل کاربری و در بخش محصولات من مشاهده فرمایید ولی به طور کلی در صورت عدم رخداد حوادث خاص و پیش‌بینی نشده این زمان بیش از ۷ روز کاری نخواهد بود. زمان ارسال کارت توسط پست، پیک و دیگر راهکارهای ارسال به این زمان افزوده خواهد شد.
۴. در صورت وقوع اشتباه، اگر این اشتباه از سمت مجموعه کارتینو شامل ارسال اشتباه و یا اشکال در چاپ باشد، ضمن هماهنگی با پشتیبان محصول شما را مرجوع کرده تا نسبت به ارسال و اصلاح به صورت رایگان از سمت مجموعه کارتینو اقدام شود. بدیهی است که اشتباه از سمت خریدار بر عهده مجموعه نبوده و اصلاحات احتمالی با دریافت هزینه امکان پذیر خواهد بود.
۵. با توجه به عدم کنترل اطلاعات وارد شده در محصولات کارتینو توسط شما و یا همچنین درج شماره و اطلاعات شخص دیگری در کارت و دیگر محصولات کارتینو، هیچگونه مسئولیتی متوجه مجموعه کارتینو نخواهد بود.
۶. به طور کلی از آنجایی که اطلاعات کاربران بر بستر سایت کارتینو قرار خواهد گرفت، ممکن است اطلاعات شما در موتور های جستجوگر مانند گوگل ایندکس شود، لذا در صورتیکه قصد دارید اطلاعات شما به صورت ایندکس شده نباشد حتما این موضوع را به اطلاع کارشناسان برسانید. در صورت عدم اطلاع خریدار، این موضوع بلامانع در نظر گرفته می‌شود و مسئولیتی برای مجموعه کارتینو ایجاد نمی‌کند.
۷. معیار مجموعه برای صدور کارت‌ها اطلاعاتی می‌باشد که در سایت ثبت شده است، لذا ثبت سفارش از راهکار‌های دیگر مانند دایرکت، ارسال اطلاعات در تلگرام و … پیشنهاد نمی‌شود.
۸. درصورت توهین به هریک از اپراتورهای مربوطه، مجموعه کارتینو می‌توانید به صورت یک‌طرفه سفارش شما را لغو و یا غیرفعال کند. در این شرایط امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت.
۹. بعد از ثبت سفارش شما فقط یک ماه مهلت دارید تا آدرس و طرح مورد نظر خود را ثبت کنید؛ در غیر این صورت بعد از گذشت یک ماه سفارش شما غیرفعال می‌شود. در صورت تمایل به فعال شدن مجدد محصول خود باید مابه التفاوت قیمت خریداری شده به نسبت قیمت روز محصول را پرداخت کنید. این امر هیچ حقی برای مشتری در راستای طرح دعاوی و حقوقی ایجاد نمی‌کند.

لیست تغییرات قوانین
  • نسخه ۳ ( ۸ دی ماه ۱۴۰۲ )- نسخه فعلی

  • نسخه ۲ ( ۱ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ )

  • نسخه ۱ ( ۱۶ اسفند‌ماه ۱۴۰۰ )

خلاصه‌ای از کارتینو

کارتینو در سال ۱۳۹۸ با هدف بهبود ارتباطات در کسب و کارها و همچنین اجتماع شروع به فعالیت کرده و حال در پلتفرم جدید با قابلیت ها متعدد در خدمت شماست. تلاش مجموعه کارتینو بر حضور پر رنگ تر و قوی تر در حوزه‌های تبلیغات کسب و کار‌ها می‌باشد.

تمامی حقوق این‌ سایت برای کارتینو محفوظ است.